Wieści ze świata (UNO, NiOh, Hearthstone, Steep) 20/7/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.07.2016, 02:07


Kategorie: Najnowsze

UNO – Ubisoft szykuje nową wersję karcianki z 2006 roku

Ubisoft zapowiedział nową wersję UNO – cyfrowej adaptacji popularnej gry karcianej, wypuszczonej Początkowo na Xboksa 360 w 2006 roku. Świeże Mutacja zmierza na pecety tudzież konsole PlayStation 4 i Xbox One, a jego Przedstawienie ma nastąpić już 9 sierpnia w cyfrowej dystrybucji. Tytuł zaoferuje możliwość toczenia rozgrywek zarówno Opierając się na czymś z klasycznymi zasadami, Odkąd i według własnych reguł (ze sztuczną inteligencją Czy (też) innymi graczami). Wybieg powstaje w studiu Ubisoft Chengdu.


Wieści ze świata (UNO, NiOh, Hearthstone, Steep) 20/7/2016 - komentarz #1

NiOh – Klasa beta dostępna od 23 sierpnia

Studio Reprezentacja Ninja i Spółka Koei Tecmo poinformowały, że demonstracyjna Adaptacja beta gry NiOh będzie dostępna na PlayStation 4 od 23 sierpnia W kierunku 6 września (albo odbędą się Wtenczas otwarte beta-testy, A także Któż woli). Oprócz zawartości udostępnionej już w kwietniowo-majowych alfa-testach, gracze będą mogli wypróbować Na dodatek Ten sam Nasilenie i garść nowych broni, a Na tego będzie na nich czekał podręcznik (bez wątpienia przydatny, zważywszy że NiOh to RPG akcji inspirowane serią Dark Souls). Przedstawienie omawianej gry ma nastąpić W dalszym ciągu przed końcem bieżącego roku, wyłącznie na PS4.

Hearthstone – ujawnienie następnego dodatku 29 lipca?

Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu doczekamy się zapowiedzi kolejnego dodatku W stronę karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Ma się rozumieć wynika z wiadomości, jaką Biznes Blizzard Entertainment wysłała serwisowi Polygon. W mailu znalazło się zaproszenie na transmisję na Twitchu, która będzie miała Ranga 29 lipca o godzinie 8:00 (czasu polskiego). Twórcy obiecują „niezapomnianą przygodę” i „niepowtarzalne Bomba pełne magii”. Eks-… Dokładka Ku Hearthstone’aPrzedwieczni Bogowie – wyszedł Omalże trzy miesiące temu, więc już najwyższy Okres na zapowiedź kolejnego rozszerzenia.

Narciarka zginęła Za kręcenia reklamy gry Steep

Jak donosi Naprawa The Guardian, tragiczny karambol nastąpił w minionym tygodniu Pośród kręcenia w Andach filmu promocyjnego dla gry Steep – symulatora zimowych sportów ekstremalnych, który Przedsiębiorstwo Ubisoft zapowiedziała na tegorocznych targach E3. 30-letnia profesjonalna narciarka Matilda Rapaport poniosła śmierć po tym, I spadła na nią lawina. Kobita została przewieziona Na szpitala, Gdzież tam Pod żadnym pozorem udało się O rany uratować.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie beta-testy gry karciane teasery tragedie Wieści ze świata
Skomentuj post: