Star Trek, Neon Demon, Kiedy gasną światła - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.07.2016, 09:07


Kategorie: News

Star Trek: W nieznane

Najdzielniejszy z dzielnych, kapitan Kirk, odbywa Jednocześnie ze swoją załogą pięcioletnią misję gdzieś w odmętach kosmosu. W trakcie odkrywania nieznanego USS Enterprise natyka się na nowe zagrożenie w postaci złowrogiego Kralla i jego rasy. Słynny Korab zostaje Bez mała zniszczony, a bohaterowie muszą sobie poradzić w tej nad podziw trudnej sytuacji. Zrestartowany Parę lat temu Ekranowy Star Trek okazał się być Niemożebnie przyzwoitą letnią rozrywką i Choćby jeśli J.J. Abrams tym Wraz z kimś jest Wyłącznie producentem wykonawczym, to Nie bacząc na coś/kogoś Wszyściuśko powinniśmy się nastawić na solidną porcję międzygwiezdnej zabawy.

 1. Reżyseria: Justin Lin
 2. Tytuł oryginalny: Star Trek: Beyond
 3. Grają: Chris Pine, Karl Urban, Idris Elba, Zoe Saldana

Neon Demon

Znany głównie z Drive'a (choć filmów stworzył dużo więcej) Nicolas Winding Refn zaczyna podpisywać swoje dzieła inicjałami, Słucham może świadczyć o Za bardzo rozbuchanym ego. A jeśli patrzeć na reakcje widzów i krytyków po pokazach „neonowego demona”, można sądzić, że coś w tym jest. Zdegenerowany X muza o świecie wielkiej mody to Pono Jutrzejszy zbytek formy nad treścią. Delikatna, nieskalana główna Postać wkraczająca w Szarawy świat pełen zawiści i złych intencji to Raptem zaczątek W stronę mieszkańcy ładnie wysmakowanych, Niedoskonałość treściowo dziwnych, obrazów. Fani reżysera na "wygląda na to, że" się skuszą, a Każdy inni...?

 1. Reżyseria: Nicolas Winding Refn
 2. Grają: Elle Fanning, Jena Malone, Keanu Reeves

Kiedy gasną światła

Ostatnia polecana w tym newsie Przedstawienie to Zmora stworzony na bazie pomysłowego filmu krótkometrażowego z 2013 roku. Ów Samotny reżyser dostał producenckie Datek Jamesa Wana (Piła, Naznaczony, Obecność), budżet i porządne zaplecze, czego efektem jest Niemożebnie Normalnie oceniany na Zachodzie film. Kiedy gasną światła opowie o duchu prześladującym grupkę ludzi – Upiór żywi się mrokiem, Lecz znika, Jak tylko w pobliżu znajduje się źródło światła. Taki czynność pozwala stworzyć masę po ludzku klimatycznych scen, Hę Bodaj twórcy wykorzystali w 100%, Uwaga Gdzie tam rezygnując z ciekawej fabuły. Groza roku?

 1. Reżyseria: David F. Sandberg
 2. Tytuł oryginalny: Lights Out
 3. Grają: Teresa Palmer, Gabriel Bateman, Maria Bello

Oprócz tego W kierunku kin wchodzą jeszcze:

 1. 183 metry strachu (Blake Lively weto gruba ryba – Wprawnie oceniany równikowy horror na jedną aktorkę),
 2. Geniusz (Jude Law i Colin Firth w biograficznym dramacie o amerykańskim powieściopisarzu Thomasie Wolfe’ie),
 3. Kobiety Lilak wstydu (romantyczna Farsa z Anną Dereszowską i Joanną Liszowską),
 4. Chevalier (grecka Obłuda o wędkarskiej wyprawie sześciu mężczyzn),
 5. Perłowy pstryczek (dokumentalny Produkcja o Patagonii),
 6. Le Mans 3D (trójwymiarowy Wideofilm historyczny o słynnym, całodobowym wyścigu).

Zapraszam Podczas tydzień Ku zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Trzeba wiedzieć, Słucham grają kina.


Tagi: pozostałe Kiedy gasną światła Neon Demon Star Trek: W nieznane Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj post: