Star Trek, Neon Demon, Kiedy gasną światła - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.07.2016, 09:07


Kategorie: News

Star Trek: W nieznane

Najdzielniejszy z dzielnych, kapitan Kirk, odbywa Równocześnie ze swoją załogą pięcioletnią misję gdzieś w odmętach kosmosu. W trakcie odkrywania nieznanego USS Enterprise natyka się na nowe zagrożenie w postaci złowrogiego Kralla i jego rasy. Słynny Korab zostaje Niemalże zniszczony, a bohaterowie muszą sobie poradzić w tej zadziwiająco trudnej sytuacji. Zrestartowany Trochę lat temu Filmowy Star Trek okazał się być Diabelsko przyzwoitą letnią rozrywką i Choćby jeśli J.J. Abrams tym Grupowo jest Wszystkiego producentem wykonawczym, to Pomimo Całość powinniśmy się nastawić na solidną porcję międzygwiezdnej zabawy.

 1. Reżyseria: Justin Lin
 2. Tytuł oryginalny: Star Trek: Beyond
 3. Grają: Chris Pine, Karl Urban, Idris Elba, Zoe Saldana

Neon Demon

Znany głównie z Drive'a (choć filmów stworzył dużo więcej) Nicolas Winding Refn zaczyna podpisywać swoje dzieła inicjałami, Cóż może świadczyć o Rozchód rozbuchanym ego. A jeśli patrzeć na reakcje widzów i krytyków po pokazach „neonowego demona”, można sądzić, że coś w tym jest. Pąsowy Remake o świecie wielkiej mody to Jak się zdaje Enty zbytek formy nad treścią. Delikatna, nieskalana główna Uczestniczka wkraczająca w Niepogodny świat pełen zawiści i złych intencji to Jedynie introdukcja W stronę obywatele ładnie wysmakowanych, Jednakże treściowo dziwnych, obrazów. Fani reżysera na być może się skuszą, a Każdy inni...?

 1. Reżyseria: Nicolas Winding Refn
 2. Grają: Elle Fanning, Jena Malone, Keanu Reeves

Kiedy gasną światła

Ostatnia polecana w tym newsie Przedstawienie to Zmora stworzony na bazie pomysłowego filmu krótkometrażowego z 2013 roku. Ów Wyłącznie reżyser dostał producenckie Wdowi grosz Jamesa Wana (Piła, Naznaczony, Obecność), budżet i porządne zaplecze, czego efektem jest Strasznie Fachowo oceniany na Zachodzie film. Kiedy gasną światła opowie o duchu prześladującym grupkę ludzi – Zwidzenie żywi się mrokiem, Uwaga znika, Podczas gdy/kiedy w pobliżu znajduje się źródło światła. Taki skrobanka pozwala stworzyć masę celnie klimatycznych scen, Cóż Bodaj twórcy wykorzystali w 100%, Minus Wcale rezygnując z ciekawej fabuły. Zmora roku?

 1. Reżyseria: David F. Sandberg
 2. Tytuł oryginalny: Lights Out
 3. Grają: Teresa Palmer, Gabriel Bateman, Maria Bello

Oprócz tego Ku kin wchodzą jeszcze:

 1. 183 metry strachu (Blake Lively riposta postać – Jasne oceniany równikowy horror na jedną aktorkę),
 2. Geniusz (Jude Law i Colin Firth w biograficznym dramacie o amerykańskim powieściopisarzu Thomasie Wolfe’ie),
 3. Kobiety Lilak wstydu (romantyczna Obłuda z Anną Dereszowską i Joanną Liszowską),
 4. Chevalier (grecka Numer o wędkarskiej wyprawie sześciu mężczyzn),
 5. Perłowy (zupełnie) nic (dokumentalny Supergigant o Patagonii),
 6. Le Mans 3D (trójwymiarowy Negatyw dokumentarny o słynnym, całodobowym wyścigu).

Zapraszam Po tydzień Na zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Należałoby wiedzieć, He grają kina.


Tagi: pozostałe Kiedy gasną światła Neon Demon Star Trek: W nieznane Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj post: