Nowy fragment rozgrywki z Gears of War 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.07.2016, 06:07


Kategorie: Aktualności

Firma Microsoft opublikowała kolejne nagranie z rozgrywką z Gears of Gorąco 4 na konsolę Xbox One a również PC-ty (Windows 10). Tym Grupowo możemy obejrzeć Trochę minut z misji w czasie której JD, Del, Kait i Samiuteńki Marcus Fenix (główna postać oryginalnej trylogii) spróbują uratować Reynę – matkę Kait. Bohaterowie muszą się spieszyć, gdyż w ich stronę zmierza potężna burza. Rozgrywka, A także to w „Gearsach”, skupia się przede wszystkim na wartkiej akcji i strzelaniu. Na materiale możemy zobaczyć m.in. organiczne osłony, które pękają po przyjęciu magazynka pocisków z karabinu, egzekucje strzelbą i nożem Azaliż też walkę w trakcie burzy. Któż widział wcześniejsze nagrania A właściwie Gdzie tam będzie zaskoczony, Defekt Jest konieczne/niezbędne przyznać, że szykuje się efektowna Wytwórczość utrzymana w klimacie poprzedniczek.

Gears of Wrzątek 4 zadebiutuje na rynku 11 października bieżącego roku. Rozgrywka dostępna będzie w kilku edycjach – podstawowej, Ultimate Edition (zawiera przepustkę sezonową) a również kolekcjonerskiej z figurką JD. Tytuł będzie jednym z kilkunastu dostępnych w ramach programu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że Przeróbka na Xboksa One ma być kompatybilna z tą z PC-tów, rozgrywkę będzie można rozpocząć na jednym urządzeniu i dokończyć na drugim. Za tym, dokonując zakupu otrzymamy obie wersje.


W Gears of Ukrop 4 powróci nasz Zeschły znajomy. - Prosto spod igły Wers Spotkanie sportowe z Gears of Pąsy 4 - wiadomość - 2016-07-20
W Gears of Rumieńce 4 powróci nasz Boss znajomy.


Tagi: gry na świecie gameplay Gears of War 4 strzelanki TPP (TPS) The Coalition PC XONE
Skomentuj post: