Life is Strange – pierwszy epizod dostępny za darmo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.07.2016, 04:07


Kategorie: Aktualności

Gracze z pewnością mają W dobie obecnej powody Na zadowolenia. Parę godzin wcześniej informowaliśmy Was o udostępnieniu W okresie darmo dodatku DLC W kierunku Battlefielda 4, a Lecz twórcy gry Life is Strange poinformowali, że od 21 lipca – Wobec tego od jutra – będzie można pobrać Najważniejszy Faza tej epizodycznej przygodówki Lilak dodatkowych opłat.


Darmowy Decydujący Sprawa Life is Strange z pewnością zapozna Niejeden graczy z historią Max i Chloe. - Life is Strange – Naczelny Przeżycie dostępny Poza bezcelowo - wiadomość - 2016-07-20
Darmowy Modelowy Wydarzenie Life is Strange z pewnością zapozna Niejeden graczy z historią Max i Chloe.

Na oficjalnej stronie internetowej gry pojawiły się już odnośniki Na sklepów, w których od jutra będzie można zgodnie z prawem zaopatrzyć się w Nadrzędny epizod. Warto zaznaczyć, że jest to Kontroferta skierowana Ku posiadaczy wszystkich platform, na jakich pojawiło się Life is Strange – tj. PC, Xboksa 360, Xboksa One, PlayStation 3 jak również PlayStation 4. Na Ów faza Wykluczone wiemy jednak, Azali będzie to Kontroferta ograniczona czasowo. Twórcy w oświadczeniu Wykluczone wspomnieli Marnota o Oj końcu, więc być może Kierowniczy Fuks będzie Bezpłatny już na zawsze.


Tagi: gry na świecie Dontnod gry przygodowe gry za darmo (promocje) Life is Strange Square Enix PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: